پیامک صوتی [VMS] چیست؟

پیامک صوتی چیست
پیامک صوتی چیست و چگونه میتوان پنل پیام صوتی را دریافت کرد؟

حتماً برایتان اتفاق افتاده که تلفن همراهتان زنگ بخورد و پیامکی صوتی را برایتان پخش شود که صدای دلپذیر آن شمارا تحت تأثیر خودش قرار دهد. هم اکنون نت نیک به مشتریان سرویس خرید کد ussd در کنار خدمات کثیر سرویس ussd ، به صورت 100% رایگان پنل ارسال پیامک صوتی VMS ارائه میدهد که به وسیله آن می توانید یکی از افرادی باشید که دارای سیستم پیام کوتاه صوتی بوده و در طول روز میتوانید از پیامک صوتی به مشتریان خود  استفاده کنید تا برای کسب و کارخود تبلیغ یا اطلاع رسانی کنید.

سرویس پیامک صوتی رایگان چطور ارئه داده میشود؟

این سرویس ، یکی از قابلیت های جانبی سرویس ussd است که بصورت رایگان به مشتریان سامانه ussd ارائه میشود. جهت اطلاع از این قابلیت و سایر قابلیت ها و نحوه دریافت این سرویس میتوانید به بخش خرید کد USSD یا به صفحه درخواست مشاوره سایت نت نیک مراجعه نمایید.

اما حالا میپردازیم به اینکه :

پیامک صوتی (پیام صوتی) چیست؟

اصطلاح پیام کوتاه صوتی کلمه ای آشنا برای بسیاری از افراد است و برای بسیاری دیگر کلمه ای عجیب و ناآشنا است ، بنابراین نت نیک  تصمیم گرفته است این کلمه را توضیح دهد (پیامک صوتی چیست؟) تا بتوانید با این سرویس جدید آشنا شوید.

ارسال پیامک صوتی

پیام رسانی صوتی یک سرویس برای تبادل محتوای صوتی در خطوط تلفن همراه است. پیام صوتی به شما امکان می دهد فایل های صوتی از پیش ضبط شده را به لیست مشترکین تلفن همراه ارسال کنید. برای ارسال پیام صوتی ، سیستم به صورت زیر عمل می کند: سیستم با مشترکین تماس تلفنی برقرار می کند و بعد از اینکه افراد به تماس پاسخ دادند ، پیام صوتی پخش می شود.

چرا باید از پیام صوتی استفاده کنیم؟

پیدایش روش های جدید و استفاده از فناوری های نوین همیشه منجر به توسعه و استفاده بهینه از ابزارها و فناوری ها می شود. مقایسه پیام های صوتی و متنی نشان می دهد که پیام های متنی در بسیاری موارد دیگر ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی مؤثر نیستند.

پیامک صوتی چیست؟ پیام صوتی چیست؟

از دیگر ویژگیهای پیامک صوتی میتوان به موارد زیر اساره کرد:

  1. می توانید احساسات خود را در پست صوتی درج کنید.
  2. نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی تعرفه ای مناسب و بسیار مناسب دارد.
  3. صدای شما توسط مخاطب نهایی و هدف شما شنیده می شود.
  4. تبلیغات صوتی دهها مزیت عالی دیگر برای شما به ارمغان می آورد.

برترین قابلیت پیامک صوتی چیست؟

ما در راه ارسال پیامک صوتی هیچ چیزی به عنوان “لیست سیاه” نداریم. این بدان معنی است که 100٪ پیام های صوتی شما برای کاربران و مخاطبان نهایی پخش می شود و از رسیدن پیامک های صوتی به دست دریافت کننده نهایی مطمئن هستید. حتی اگر سیم کارت وی به عنوان لیست سیاه پیام کوتاه در سیستم مخابرات ثبت شده باشد.


، ، ، 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن